• GYMZA #ErasmusDays 2023

• Aj v tomto školskom roku sme sa pripojili k oslavám programu Erasmus+ a uskutočnili GYMZA #ErasmusDays 2023. O tom, že ide o veľkú udalosť, svedčí aj počet podujatí - tento rok sa ich uskutočnilo až 9635, čo je  o 3339 aktivít viac ako minulý rok!
        •

Na našej škole sme si pripomenuli programy Erasmus+ prostredníctvom výstavy posterov z už uskutočnených mobilít, Erasmáci predstavili v rámci rovesníckeho vzdelávania žiakom prvého ročníka svoje skúsenosti v jednotlivých projektoch (ESFS, DCES, akreditačná mobilita do nemeckého Oldenburgu), počas prestávok sme sa mohli cez  interaktívne kvízy dozvedieť viac o tom, kam GYMZÁCI cestujú a vo vestibule sme mali #ErasmusDays fotokútik.

Ďakujeme všetkým GYMZÁKOM, ktorí sa v dňoch 9. – 13. októbra 2023 zapojili do aktivít a špeciálne členom Erasmus+ tímu za to, že jednotlivé aktivity zastrešili.

Zároveň ďakujeme Národnej agentúre programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu SAAIC - Slovenská akademická asociácia  pre medzinárodnú spoluprácu za podporu podujatia a za komunikačný balíček s propagačnými predmetmi, ktorý nám poslali.

Za Erasmus+ tím, Mgr. P. Bajcsiová

Fotoalbum: TU