• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2019/2020

      • Celoštátne kolo

          • Martina Bobáňová

          • 1. miesto
          • SOČ · Celoštátne kolo · 2019/2020
      • Krajské kolo

          • Nina Hromadová

          • 4. miesto
          • SOČ · Krajské kolo · 2019/2020
      • Okresné kolo

          • Damián Labovský

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Adam Dzurilla

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Filip Milo

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Jakub Bukovčan

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Matej Jaššák

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Erik Berešík

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Samuel Faško

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Samuel Blaženiak

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Dávid Krško

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Adam Ferianec

          • 4. miesto
          • Majstrovstvá okresu vo futsale · Okresné kolo · 2019/2020
          • Aneta Trabalíková

          • 3. miesto
          • SOČ · Okresné kolo · 2019/2020
          • Karol Šugár

          • 3. miesto
          • SOČ · Okresné kolo · 2019/2020
          • Annamária Maliarová

          • 2. miesto
          • SOČ · Okresné kolo · 2019/2020
      • Školské kolo

          • Dominika Šošková

          • 1. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2019/2020
          • Žofia Priečinská

          • 2. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2019/2020
          • Viktória Kubove

          • 3. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2019/2020
          • Lucia Krišťaková

          • 1. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2019/2020
          • Ivana Macharová

          • 2. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2019/2020

​​​​​​Gymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina

IČO: 00160903, tel. č.: 041/763 77 00, fax: 041/763 43 50, e-mailgymnazium@gymza.sk