• VODIČÁK s EASY autoškolou

    • EASY autoškola má dvere otvorené!

     Nepočul si ešte o EASY? Sme moderná autoškola v centre mesta s kvalifikovanými, atraktívnymi a ostrieľanými inštruktormi. Ponúkame kurzy sk. B, kondičné jazdy, doškoľovací kurz a doplnkový výcvik. Nájdeš nás na V. Tvrdého 5 v Žiline v moderných priestoroch!


     Kurz Štandard so zľavou 100€ pre študentov Gymnázia Hlinská


     Toto tu ešte nebolo!! Priprav sa na funky jazdy s EASY autoškolou.

     Vďaka spolupráci s tvojou školou ti EASY autoškola teraz ponúka bezkonkurenčnú zľavu na EASY Štandard kurz. Ponúkame zľavu 100€ z ceny kurzu EASY Štandard pre študentov a zamestnancov Gymnázia Hlinská.

     Stačí sa preukázať, že si študentom, zamestnancom (alebo jeho rodinným príslušníkom) vyššie uvedenej školy a zľava je tvoja! 
      

     Podmienky:

     Pre uplatnenie zľavy je potrebné, aby sa študent alebo zamestnanec (alebo rodinný príslušník zamestnanca) školy preukázal svoj vzťah so školou. Akcia je platná len pre kurz skupiny B - EASY Štandard a po zaplatení zálohy.

      

     Výhody EASY autoškoly

     Eshop: U nás si môžeš zaplatiť kurz online kartou cez náš eshop

     Na splátky: kurz môžeš splatiť aj pomocou splátok

     Eko vozidlá: všetky naše vozidlá jazdia na plyn. Jazdenie na plyn predlžuje životnosť motora a preto šetrí životné prostredie.

     Inštruktori: máme kvalitných, ostrieľaných a atraktívnych inštruktorov pre všetky vekové kategórie a úrovne schopností. Pre referencie navštívte náš facebook.

     Zľava na nákup automobilu Škoda: každý absolvent kurzu má nárok na poukaz v hodnote 700€ na nákup nového vozidla zn. Škoda v Galimexe v Žiline.

     Akcie a zľavy: počas roka ponúkame zľavy a sezónne akcie. Navyše máme v stálej ponuke skupinovú zľavu, pri ktorej sa na cene dohodneme individuálne.

      

     Viac info na našej stránke: www.easyautoskola.sk alebo v priestoroch autoškoly na V. Tvrdého 5 v Žiline, lajkni nás na FB alebo Instagrame.

     Kontakt:

     Richard Musil, info@easyautoskola.sk, 0948 780 788

​​​​​​Gymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina

IČO: 00160903, tel. č.: 041/763 77 00, fax: 041/763 43 50, e-mailgymnazium@gymza.sk

 

kontakt na správcu webovej stránky: slosar.michal@gmail.com, michal.slosar@gymza.sk